Stiklo pertvaros – ar mada gali būti funkcionali?

in /by

stiklo pertvara

Stiklo pertvaros tampa privalomu modernaus biuro, išskirtinio ar tiesiog funkcionalaus gyvenamo būsto akcentu. Pirmiausia dėl to, kad jos gali išspręsti net įnoringiausią erdvės planavimo iššūkį.
Taigi, kaip gi išspręsti didesnės erdvės problemą, nestatant šaltų mūro sienų, apsaugančių nuo didesnio triukšmo ar nepageidaujamų kvapų?

Stiklo pertvaros čia tampa tikru išsigelbėjimu. Jos ne tik optiškai padidina erdvę, tačiau padaro ją gerokai šviesesne. Tokias pertvaras galima statyti ne vien norint atskirti svetainę ir virtuvę, tačiau ir bet kurią kitą erdvę: netgi vonią ar tualetą. Be abejonės, natūraliai kylanti problema – privatumas. Bet ir tai nėra problema, nes stiklo pertvaros yra gaminamos iš grūdinto stiklo, o jis gali būti tiek skaidrus, tiek matinis. Jei nenorite stiklo pertvaros matinti ištisai, tai galite padaryti fragmentiškai, matinant jį įvairių tipų ir vaizdų matinėmis plėvelėmis. Pavyzdžiui, įmonėse yra įprasta ant stiklo pertvarų išraižyti logotipą ar kitokį piešinį. Namuose į visa tai irgi galima pažiūrėti irgi kūrybiškai – užmatinti stiklą mėgstamu vaizdu ar nuotrauka. Pavyzdžiui, vaikiškos pasakos iliustracijos ar teksto fragmentas, tikrai gali padaryti išskirtiniu vaiko kambario interjerą bei paversti jaukesniu jūsų mažyliui.

Stiklo pertvara tarp kambario ir verandos – neabejotinai estetiškas ir funkcionalus sprendimas. Ypač jeigu jūsų kraštovaizdis yra mielas akiai. Vakaro saulėlydžiai arba šaltutėliai žiemos rytai tampa gerokai jaukesniais, kai į gamtą gali žvelgti betarpiškai. Jaukus, stiklinis stogelis ar įstiklinta terasa skamba išties labai romantiškai.

Pradžioje užsiminėme apie stiklines pertvaras verslo erdvėse. Šį sprendimą renkasi vis daugiau įmonių dėl keleto priežasčių. Estetinis vaizdas čia vaidina nemažą vaidmenį. Be to, stiklinės pertvaros turi ir kitų privalumų, apie kuriuos kažin ar susimąstytume:

  • Mažiau nereikalingų paslapčių ir „povandeninių srovių“. Šis aspektas yra grynai psichologinis, tačiau ne ką mažiau svarus nei architektūriniai biuro niuansai. Privatumą stikliniame biure galima užtikrinti matinio grūdinto stiklo pertvaromis, tačiau stiklas apskritai yra atvirumo simbolis. Todėl tokio pobūdžio kompanijos atrodo atviresnės, „neturinčios ko slėpti“, klientą priima „atviromis rankomis“.
  • Atviresnė komunikacija tarp kolegų. Bet kas gali matyti ar viršininkas jau gali priimti klientą, ar kolegų susitikimas su klientais konferencijų salėje vyksta sklandžiai, ar galima trukdyti kurį nors darbuotoją ir panašiai. Įprastuose ofisuose komunikacija tarp darbuotojų yra uždaresnė. Tuo tarpu stiklo pertvaros leidžia tarpusavio idėjas generuoti spontaniškiau, greičiau ir į pokalbį įjungti daugiau žmonių.
  • Natūralios šviesos sklaida. Yra gausybė mokslinių tyrimų, nurodančių natūralios šviesos naudą žmogaus organizmui. Mokslininkai vieningai sutaria, kad šviesa, sklindanti ne iš dirbtinių šaltinių, skatina geresnę nuotaiką, kūrybingumą ir produktyvumą. Stiklo pertvaros leidžia natūralios šviesos privalumais mėgautis ne tik tuos kolegas, kurių darbo stalai yra įrengti prie lango.
  • Mažesni elektros energijos kaštai. Šis punktas atspindi tai, kas buvo aprašyta aukščiau. Natūralios šviesos sklaida padidėja ženkliai. Taip sutaupomos išlaidos, skirtos patalpų apšvietimui, kur nėra stiklo pertvarų, o tik – langai.

Taigi, nebijokite būti gražūs ir madingi savo interjere. Stiklo konstrukcijų galimybės šiandien – praktiškai beribės. Klientų namus ar biurą gali puošti automatinės durys, stiklo balkonai, laiptų ir turėklų konstrukcijos, įvairios apdailos detalės bei daugybė kitų variantų.

Kiekvieno kliento poreikiai yra individualūs, todėl UAB „Mercury Decor“ specialistai suras jums išskirtinių interjero sprendimų, kurie patalpas pavers originaliomis bei stilingomis ar parinks optimaliausią stiklo pertvarų variantą. Patikėjus darbus mūsų įmonės specialistams – puikiais darbo rezultatais bus galima džiaugtis labai greitai ir ilgai.

Todėl nedelskite, ir jau dabar susisiekite su mumis tel. 869914032 ar el. paštu mindaugas@mercurydecor.com ir abipusis sprendimas Jus tikrai nudžiugins.