interjeras

Vidaus apdaila

Vidaus apdaila gali tapti tiek santykių, tiek asmeninės kantrybės išbandymu. Todėl rekomenduojame šiuos darbus patikėti UAB „Mercury Decor“ specialistams, kurie visuomet patars vykdant įvairius statybos ar rekonstrukcijos projektus. Be to, nuolat stengiamės suteikti išsamią informaciją apie planuojamus darbus, jų atlikimo terminus, naudojamas medžiagas.

Visiems vidaus apdailos darbams suteikiame garantiją, kurią jums užtikrins sudaryta darbų sutartis. „Taupieji meistrai“ nepasiūlys nieko iš išvardintų dalykų ir jiems mokėsite mažiau – bet ar tikrai? Neturint dokumento įrodančio paslaugų užsakymą ar garantijos, vidaus apdaila gali gerokai paploninti piniginę. Ypač jei nutarėte duoti meistrui avansą, bet jis kažkodėl pamiršo ateiti į darbą. Būtų juokinga jei nebūtų graudu. Bet yra senas geras britų posakis: „nesame tokie turtingi, jog pirktume pigius batus“, tad visada verta gerai pamąstyti ar taupome toje srityje kur iš tiesų reikia.

UAB „Mercury Decor“ įrengia individualius namus, biurus, parduotuves, restoranus, o įmonės profesionalų komanda jums atliks šiuos vidaus apdailos darbus: