Energijos taupymas

in /by

energijos taupymas

U vertė

Vieni reišmingiausių lango kokybę nusakančių elementų yra jo konstrukcijos šilumos izoliavimo parametrai. Dėl temperatūrų skirtumo atsirandantys šilumos mainai dažniausiai reiškia būsto šilumos nuotolius, kuriuos siekiama visomis priemonėmis minimalizuoti. Lango ar durų U vertė, tai dydis, nusakantis gaminio šilumos nuostolius, todėl kuo ši vertė yra mažesnė, tuo gaminio šilumos izoliavimas yra efektyvesnis.

 

Skaityti plačiau

Kas yra selektyvinis stiklas?

in /by

stiklo paketai

Naujausi moksliniai tyrimai rodo, jog pro langus gali būti prarandama net iki ketvirtadalio būsto šilumos. Ypač tai gerai juntama senos statybos namuose, kuriuose vis dar įstatyti jau daugelį metų nekeisti mediniai langai arba nekokybiški plastikinio (PVC) profilio gaminiai. Geriausias sprendimas, siekiantiems gyventi šiltame ir sausame būste, yra pasirinkti naujus langus su moderniais selektyviniais stiklais. Stiklų gamintojai pastebi, kad naujas ir šiltas selektyvinio stiklo paketas išlaidas būsto šildymui gali sumažinti maždaug 30%!

 

Skaityti plačiau

Plastikinių langų priežiūra – namų darbas, kurį būtina padaryti

in /by

langu prieziura

Šiandien plastikiniai langai nebėra didelė naujovė – juos dėl savo funkcionalumo pamėgo daugelio namų bei biurų savininkai. Renkantis langus, kiekvienas iš mūsų svajoja ne tik apie šiltinimo parametrus, bet ir langų tarnavimo ilgaamžiškumą. Vienas iš akivaizdžių būdų, kaip palengvinti šį procesą – darbą patikėtu patyrusiems meistrams. Tai jau yra du trečdaliai darbo, tačiau bent minimali plastikinių langų priežiūra po meistrų vizito – būtinas namų darbas. Ir jis nėra toks sudėtingas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

 

Skaityti plačiau

Atviri langai – pavojus Jums, Jūsų augintiniams ir Jūsų turtui

0 Comments/in /by

atviras langas

Vasara – metas, kai termometro stulpelis net ir mažai saulėtomis dienomis gali rodyti daugiau nei 20 laipsnių šilumos. Tuomet dažniausiai rytais, vakarais ir naktimis mes atidarome langus, kad į namus įleistume daugiau gaivesnio oro, kuris atvėsintų namus. Vasarą taip pat mėgstame išvažiuoti paatostogauti, todėl kartais kyla klausimas: palikti atidarytus ar uždarytus langus? Kaip elgtis, jeigu išvykimo atveju niekam nepaliekame savo būsto priežiūros? Visada vertėtų atsiminti, kad atviri langai – pavojus ir mums, ir mūsų turtui, ir augintiniams.

Skaityti plačiau

Plastikiniai langai – kokia priežiūra ir remontas jiems reikalingi?

0 Comments/in /by

pvc prieziura

Norint, kad naujai įsigytas daiktas tarnautų ilgiau, reikia juo atitinkamai rūpintis. Jeigu jūsų namuose sumontuoti plastikiniai langai ir norėtumėte, kad ši investicija atsipirktų, privalote skirti laiko ir šių langų priežiūrai. Aišku, pasitaiko, kad problemų atsiranda ir dėl nekokybiško langų sumontavimo bei kito gamybinio broko, tačiau pagrindinė plastikinių langų remonto priežastis – jų nepriežiūra ar neteisingas jų naudojimas visos eksploatacijos metu.

Taigi, kokios priežiūros, remonto bei patobulinimo pagal jūsų poreikius gali reikalauti jau sumontuoti plastikiniai langai?

Skaityti plačiau

Berėmės grūdinto stiklo konstrukcijos: kur jos gali būti naudojamos?

0 Comments/in /by

beremes konstrukcijos

Įsirenginėjant namus visada tenka nuspręsti, kurios patalpos bus naudojamos asmeninėms reikmėms, o kurios bendroms buto erdvėms. Vis dažniau padalinant būstą, į kelias skirtingo naudojimo erdves, naudojamas stiklas. Vienas iš galimų tam variantų – berėmės grūdinto stiklo konstrukcijos.
UAB „Mercury decor“ siūlo platų šių konstrukcijų pasirinkimą:
Skaityti plačiau