Energijos taupymas

in /by

energijos taupymas

U vertė

Vieni reišmingiausių lango kokybę nusakančių elementų yra jo konstrukcijos šilumos izoliavimo parametrai. Dėl temperatūrų skirtumo atsirandantys šilumos mainai dažniausiai reiškia būsto šilumos nuotolius, kuriuos siekiama visomis priemonėmis minimalizuoti. Lango ar durų U vertė, tai dydis, nusakantis gaminio šilumos nuostolius, todėl kuo ši vertė yra mažesnė, tuo gaminio šilumos izoliavimas yra efektyvesnis.

 

Skaityti plačiau

Kas yra selektyvinis stiklas?

in /by

stiklo paketai

Naujausi moksliniai tyrimai rodo, jog pro langus gali būti prarandama net iki ketvirtadalio būsto šilumos. Ypač tai gerai juntama senos statybos namuose, kuriuose vis dar įstatyti jau daugelį metų nekeisti mediniai langai arba nekokybiški plastikinio (PVC) profilio gaminiai. Geriausias sprendimas, siekiantiems gyventi šiltame ir sausame būste, yra pasirinkti naujus langus su moderniais selektyviniais stiklais. Stiklų gamintojai pastebi, kad naujas ir šiltas selektyvinio stiklo paketas išlaidas būsto šildymui gali sumažinti maždaug 30%!

 

Skaityti plačiau

Berėmės grūdinto stiklo konstrukcijos: kur jos gali būti naudojamos?

0 Comments/in /by

beremes konstrukcijos

Įsirenginėjant namus visada tenka nuspręsti, kurios patalpos bus naudojamos asmeninėms reikmėms, o kurios bendroms buto erdvėms. Vis dažniau padalinant būstą, į kelias skirtingo naudojimo erdves, naudojamas stiklas. Vienas iš galimų tam variantų – berėmės grūdinto stiklo konstrukcijos.
UAB „Mercury decor“ siūlo platų šių konstrukcijų pasirinkimą:
Skaityti plačiau