ElectricalInstallation

ELEKTROS INSTALIACIJA IR APSAUGOS SISTEMOS ĮRENGIMAS

  • Elektros instaliacija

Elektros instaliaciją planuojantys naujakuriai susiduria su dilema – kur vedžioti elektros laidus. Nors atrodytų, kad didelio skirtumo nėra, tačiau UAB „Mercury Decor“ specialistų pagalba padėtų jums sutaupyti net apie 30 % elektros instaliacijai reikalingų lėšų.

UAB „Mercury Decor“ elektrikai atliks visus elektros instaliacijos montavimo darbus vos pastačius „dėžutę“. Elektros laidus mūsų specialistai vedžioja po grindimis, lubomis ar palei sienas.

Pigiausia elektros instaliaciją montuoti vedžiojant laidus po grindimis, ant sutankinto grunto. Tai suteikia galimybę laisviau manevruoti, kertant kampus mažinti atstumą, o tuo pačiu ir medžiagų sunaudojimą. Panašiai galima žaisti ir vedžiojant laidus po lubomis. Nors gali pasirodyti, kad tai menkniekis, toks elementarus sprendimas gali padėti sutaupyti iki 30 % lėšų“. Tuo tarpu brangesnis variantas – vedžioti elektros laidus per sienas – ne tik kainuoja daugiau, bet ir yra sudėtingesnis, ilgiau užtrunkantis.

  • Signalizacijos įrengimas

Jei statote namą, remontuojate butą, kitas patalpas rekomenduotina susiprojektuoti apsaugos sistemą, pravesti visus reikalingus kabelius dar prieš atliekant apdailos darbus.
UAB „Mercury Decor“ jums atliks visus apsaugos sistemos įrengimo darbus. Be to, mūsų specialistai padės jums parinkti:
– apsaugos sistemos centralės montavimo vietą,
– judesio daviklių montavimo vietas,
– stiklo dūžio daviklių montavimo vietas,
– dūmų ir temperatūrinių daviklių vietas,
– lauko sirenos montavimo vietą,
bei
pravesti visus reikalingus kabelius.