Berėmės grūdinto stiklo konstrukcijos: kur jos gali būti naudojamos?

0 Comments/in /by

beremes konstrukcijos

Įsirenginėjant namus visada tenka nuspręsti, kurios patalpos bus naudojamos asmeninėms reikmėms, o kurios bendroms buto erdvėms. Vis dažniau padalinant būstą, į kelias skirtingo naudojimo erdves, naudojamas stiklas. Vienas iš galimų tam variantų – berėmės grūdinto stiklo konstrukcijos.
UAB „Mercury decor“ siūlo platų šių konstrukcijų pasirinkimą:

  • Berėmės stiklo pertvaros. Jos gali atskirti keletą skirtingų erdvių. Stiklo pertvaros yra puikus pasirinkimas, jeigu norima, jog erdves skirianti pertvara neužimtų daug vietos. Be to, pertvaros gali būti permatomos arba įvairiai dekoruotos, todėl jas galima pagaminti atsižvelgiant į visus kliento poreikius. Jos taip pat gali būti namų puošybos elementas, suteikiantis namams erdvės ir estetikos pojūtį.
  • Berėmės durys (varstomos ir stumdomos) bei dušo kabinos. Stiklinės durys gali derėti ir privačiuose namuose, ir viešose erdvėse. Pridėjus papildomų elementų šios durys gali atlikti daugiau funkcijų.
    Stiklinės dušo kabinos – kone būtinybė kiekvienuose namuose.
  • Balkonai. Jų stiklinimą lemia noras taupyti šilumą būsto viduje. Be to, įstiklintas balkonas gali būti ir grožio elementas. Ne tik pats balkonas gali būti įstiklintas, bet ir įėjimo į jį varčia gali būti pagaminta iš berėmio grūdinto stiklo.
  • Stogeliai, laiptų ir turėklų konstrukcijos. Labai estetiška ir patrauklu, kai šie elementai ir detalės yra pagamintos iš stiklo. Pasirinkimas priklauso nuo poreikio ir kitų interjero bei eksterjero sumanymų. Čia stiklo gaminiai montuojami su įvairia, puikiai prie jų derančia furnitūra.
  • Vitrinos. Grūdinto stiklas puikiai tinka ir vitrinų gamyboje. Tokios vitrinos beveik nereikalauja jokios priežiūros, išskyrus, valymą. Jų stiklas yra tvirtas, todėl prekybininkai dažnai renkasi būtent šį variantą.
  • Stiklinės apdailos detalės. Šių detalių pasirinkimas labai platus: nuo paprastų stiklinių lentynėlių iki sudėtingesnių gamybinių sprendimų reikalaujančių produktų.

„Mercury Decor“ visada stengiasi atsižvelgti į savo klientų poreikius. Ar tai būtų stiklo pertvaros, ar stiklinės durys, ar kitas pageidaujamas gaminys – mes visada pasiruošę jums padėti ir už priimtiną kainą pagaminti jums tokį gaminį, apie kurį seniai svajojote. Visada stengiamės įgyvendinti net ir pačius įnoringiausius jūsų sumanymus!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą