PRODUKCIJA IR PASLAUGOS

Stiklo pertvaros

Aliuminio konstrukcijos

Dar jūsų būstas be aliuminio langų ar pertvarų? Šiems klausimams turime puikų sprendimą – susisiekite su mumis ir kartu subalansuosime jūsų biuro ar gyvenamo būsto langų ar pertvarų estetinius ir fizikinius parametrus. Motyvuotai, pagal jūsų poreikius ir galimybes atsakysime ir į šį klausimą.

Stiklo pertvaros

Stiklo pertvaros

Mūsų įmonė gamina ir montuoja vidaus pertvaras iš įvairių tipų berėmio stiklo bei aliuminio konstrukcijų. Gaminame viską, kas tik įeina į šią savoką ir dar daugiau. Esame pasiruošę išpildyti jūsų norus ir padėti įgyvendinti jūsų svajones. Atliekame šiuos berėmio grūdinto stiklo ir aliuminio konstrukcijų darbus.

Lauko durys

Lauko durys

Lauko durys yra svarbi namo dalis. Žmonės, net ateisiančiam svečiui neretai apibūdina savo namą pagal durų spalvą ar dizainą, o belaukdamas, kol bus atidaryta, svečias pagal duris gali įvertinti ir šeimininko skonį. Tačiau lauko durys yra ne vien estetika, o kur kas daugiau – tai ir šiluma, saugumas bei komfortas.

Garažo vartai

Garažo vartai

Siūlome tik aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančius buitinius ir pramoninius segmentinius garažo vartus. Tokie vartai pasižymi neginčijamais privalumais: patogumu, patikimumu, saugumu, sandarumu ir puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis.

Vidaus apdaila

Vidaus apdaila

Vidaus apdaila gali tapti tiek santykių, tiek asmeninės kantrybės išbandymu. Todėl rekomenduojame šiuos darbus patikėti UAB „Mercury Decor“ specialistams, kurie visuomet patars vykdant įvairius statybos ar rekonstrukcijos projektus. Be to, nuolat stengiamės suteikti išsamią informaciją apie planuojamus darbus, jų atlikimo terminus, naudojamas medžiagas.

Elektra ir signalizacija

Elektra ir signalizacija

Elektros instaliaciją planuojantys naujakuriai susiduria su dilema: kur vedžioti elektros laidus. Nors atrodytų, kad didelio skirtumo nėra, tačiau UAB „Mercury Decor“ specialistų pagalba padėtų jums sutaupyti net apie 30 % elektros instaliacijai reikalingų lėšų.