stiklines-pertvaros

Stiklo pertvaros

Gaminame ir montuojame įvairių tipų grūdinto berėmio stiklo ir aliuminio konstrukcijas. Pagaminsime viską, kas tik įeina į šią savoką ir dar daugiau. Esame pasiruošę išpildyti jūsų norus ir padėti įgyvendinti jūsų svajones. Atliekame šiuos berėmio grūdinto stiklo ir aliuminio konstrukcijų darbus.

Berėmio grūdinto stiklo konstrukcijos:

* Pastaba: kainos nurodytos be PVM (stiklo vitrinos, jei kiekis ne mažiau nei 50 kv. m).

 

Stiklo matinimas ir dekoravimas (kaina: nuo 18 €/m2)*

* Pastaba: kainos nurodytos be PVM (baltos matinės plėvelės, jei kiekis ne mažiau nei 10 kv. m).

Stiklo pertvaros – originalus būdas
padidinti patalpų erdvę

Visame pasaulyje vis didėja poreikis išsiskirti iš pilkos masės. Tai atsispindi žmonių aprangoje, versle ir, žinoma, architektūroje. Vertinant dideles erdves žmonėms ima atrodyti, kad nedideli biurai ar gyvenamosios patalpos negali atrodyti įspūdingai, tačiau tai nėra tiesa. Berėmio stiklo ir aliuminio konstrukcijos – puikus pasirinkimas norintiems patalpas paversti stilingomis bei vizualiai didesnėmis.

Kas yra ta stiklo pertvara ir kam ji reikalinga?

Galima pastebėti, kad tokios pertvaros tampa vis populiaresnės įvairaus pobūdžio administracinėse patalpose. Įmonės renkasi įvairius variantus – sujungia atatskiria keletą įvairaus dydžio patalpų, tamsina bei graviruoja stiklą. Tai patogu ir praktiška – darbuotojai nesijaučia uždaryti „dėžutėje“, juntamas erdvės pojūtis. Berėmio grūdinto stiklo konstrukcijos vis labiau naudojamos ir įrenginėjant gyvenamuosius būstus. Tai naujoviškas bei stilingas būdas, net ir mažiausią butą paverčiantis vizualiai didesne erdve, kurioje, pavyzdžiui, stiklo pertvara atskiria virtuvę ir didįjį kambarį. Būtent stiklas yra visame pasaulyje vertinamas ir gretinamas su lengvumu bei skaidrumu.

Greitis ir kokybė – įmanoma?

Nusprendus, kad savo namuose ar biuro patalpose norima įrengti stiklo pertvaras,  bei vertinant patvarumą, ilgalaikiškumą bei kokybę, vertėtų rinktis patikimus savo srities profesionalus, kurie darbą atlieka greitai bei atsižvelgia į visus klientų poreikius. Taip nauja stikline pertvara, durimis ar vitrina bus galima džiaugtis ilgai. Labai svarbu, kad klientai liktų šimtu procentu patenkinti, tad įmonė, iš kurios yra užsisakomos berėmio grūdinto stiklo konstrukcijos, turi tinkamai konsultuoti užsakovus, suteikti visą reikiamą informaciją bei pasiūlyti optimaliausią galimą konstrukcinį patalpų variantą. Kadangi šiuo metu egzistuoja daugybė įmonių, teikiančių šias paslaugas, klientui svarbu išsirinkti patikimą įmonę, kuri ne tik optimaliai patenkins kliento norus, bet ir darbą atliks kokybiškai.

Kaip išsirinkti geriausią variantą?

Galimos įvairios grūdinto stiklo konstrukcijos – klientų namus ar biurą gali puošti automatinės durys, stiklo balkonai, laiptų ir turėklų konstrukcijos, įvairios apdailos detalės bei daugybė kitų variantų. Taip pat galimas stiklo matinimas, kuris vis labiau naudojamas durims, fasadams, stogams ar terasoms. Kiekvieno kliento poreikiai yra individualūs, tad ieškoma išskirtinių interjero sprendimų, kurie patalpas paverstų originaliomis bei stilingomis ir būtų lyg jas reprezentuojanti vizitinė kortelė. Suprasti, koks stiklo pertvarų variantas kliento patalpose optimaliausias, gali padėti ilgą laiką rinkoje kokybiškai veikiančios įmonės atstovai – žmonės, turintys stiliaus pojūtį bei didelę patirtį šioje srityje. Patikėjus darbus savo srities profesionalams puikiais darbo rezultatais bus galima džiaugtis labai greitai ir ilgai.