lauko-durys-dvi

DURYS

Lauko durys yra svarbi namo dalis. Žmonės, net ateisiančiam svečiui neretai apibūdina savo namą pagal durų spalvą ar dizainą, o belaukdamas, kol bus atidaryta, svečias pagal duris gali įvertinti ir šeimininko skonį. Tačiau lauko durys yra ne vien estetika, o kur kas daugiau – tai ir šiluma, saugumas bei komfortas.

UAB „Mercury Decor“ pagamins ir sumontuos jums lauko duris pagal jūsų skonį ir mūsų patarimus. Galime pasiūlyti duris iš 4 skirtingų medžiagų (plastiko, medžio, aliuminio ir plieno):

 

  • PVC (plastiko) LAUKO DURYS

PVC durys turi savų pliusų ir savų minusų. Teigiami šių durų aspektai – tai palyginti nedidelė jų kaina, paprastas montavimas ir nesudėtingas reguliavimas. Tačiau, kad ir kokio tvirto profilio jos būtų, PVC lauko durys turės ir neigiamų savybių: vasarą nuo karščio riesis į vieną pusę, o žiemą nuo šalčio – į kitą pusę. Todėl gali reikti jas kartais pareguliuoti.

Mes gaminame ir montuojame tik kokybiškas Vokietijos profilių gamintojų GEALAN ir VEKA lauko duris, kurių staktos yra nuo 70 mm iki 82 mm storio, o šilumos perdavimo koeficientas svyruoja nuo 1,4 iki 0,8 W/m²K, priklausomai nuo stiklinimo.
Šiuos profilius galite pamatyti mūsų langų puslapyje https://mercurydecor.com/plastikiniai-langai/

 

  • MEDINĖS LAUKO DURYS

Medinės lauko durys arba tiksliau – klijuotos medienos durys gaminamos sumuštinio principu. Anksčiau medinės durys būdavo gaminamos iš vieno tąšo, todėl priklausomai nuo temperatūros, jos plėsdavosi ir traukdavosi. Tai lemdavo nepilną ar sunkesnį durų užsidarymą. Dabar šio tipo durys gaminamos iš kelių plokščių, mediena dedama skirtingomis kryptimis, taip išvengiant „vaikščiojimo“. Įsigijus klijuotos medienos duris, reikia neužmiršti, jog šios durys pagamintos iš gyvos medžiagos, todėl jas reikės labiau „mylėti“ nei kurias nors kitas – jų priežiūra reikalauja daugiau dėmesio. Jums reikės maždaug kas 5–7 metus duris papildomai impregnuoti, labiau saugoti durų paviršių, nes jis nėra atsparus techniniams pažeidimams.

Mūsų gaminamos medinės EURO 78 ir EURO 92 profilių lauko durys, kurių staktos yra nuo 78 mm iki 92 mm storio, o šilumos perdavimo koeficientas svyruoja nuo 1,3 iki 0,7 W/m²K, atitinka aukščiausius tokiems mediniams gaminiams keliamus reikalavimus.
Medinių durų profilius galite pamatyti mūsų medinių langų puslapyje https://mercurydecor.com/mediniai/

 

  • VIDAUS ir LAUKO ALIUMINIO DURYS

Buvo įprasta, kad aliuminio lauko durys daugiausiai naudojamos viešuosiuose pastatuose. Tačiau šiuo metu, jas vis dažniau dėl savo patvarumo renkasi ir individualių namų savininkai. Durys iš aliuminio profilių, beveik nereikalauja priežiūros, o jų estetiškumo gama stipriai prasiplėtė. Išlieka tik vienas minusas – dar santykinai aukštoka jų kaina. Tačiau juk kokybė negali būti pigi. Bet sumontavus tokis duris, beliks tik malonios priežiūros smulkmenos – su šluoste nusivalyti rėmų paviršių ir nusiblizginti stiklą.

Mes gaminame ir montuojame aukštos kokybės Belgijos aliuminio profilių gamintojo BLYWERT vidaus ir lauko duris, kurių staktos yra nuo 51 mm iki 82 mm storio, o šilumos perdavimo koeficientas svyruoja nuo 1,3 iki 0,85 W/m²K.
Aliuminių vidaus ir lauko durų profilius galite pamatyti mūsų aliuminių langų puslapyje https://mercurydecor.com/aliuminiai/

arba atsisiuntę aliuminio langų, durų ir pertvarų katalogą PDF formatu

 

  • VIDAUS ir LAUKO PLIENINĖS DURYS Hörmann

Hörmann durys naudojamos plačiai naudojamos privačiame, komerciniame ir viešajame sektoriuose. Hörmann vardas – tai kokybės simbolis. Sumontuoti tokias duris yra pakankamai nesudėtinga, o jų priežiūra minimali.
Šiuo metu siūlome platų vidaus ir lauko durų pasirinkimą, tiek jūsų būstui, tiek komerciniam naudojimui.

Šių durų staktos gali būti nuo 40 mm iki 80 mm storio, o šilumos perdavimo koeficientas svyruoja nuo 1,4 iki 0,87 W/m²K.

Žemiau siūlome atsisiųsti Hörmann durų katalogus PDF formatu: