Atviri langai – pavojus Jums, Jūsų augintiniams ir Jūsų turtui

0 Comments/in /by

atviras langas

Vasara – metas, kai termometro stulpelis net ir mažai saulėtomis dienomis gali rodyti daugiau nei 20 laipsnių šilumos. Tuomet dažniausiai rytais, vakarais ir naktimis mes atidarome langus, kad į namus įleistume daugiau gaivesnio oro, kuris atvėsintų namus. Vasarą taip pat mėgstame išvažiuoti paatostogauti, todėl kartais kyla klausimas: palikti atidarytus ar uždarytus langus? Kaip elgtis, jeigu išvykimo atveju niekam nepaliekame savo būsto priežiūros? Visada vertėtų atsiminti, kad atviri langai – pavojus ir mums, ir mūsų turtui, ir augintiniams.

Dauguma šiuolaikinių langų turi galimybę atsidaryti dviem būdais: visiškai arba tik iš dalies. Visiškas langų atidarymas į namus įleidžia daug gaivaus oro ir užtikrina greitą patalpų išvėdinimą. Tik iš dalies pravertas langas užtikrina, kad patalpų vėdinimas vyksta pastoviai, bet ne visu pajėgumu.

Laikydami atvirus langus, ypač jei gyvenate pirmuosiuose aukštuose, privalote suvokti, jog gali grėsti tam tikras pavojus, jog į jūsų namus užsuks neprašyti svečiai. Kad išvengtumėte tokių netikėtumų verta pasirūpinti signalizacija ar kitomis apsaugos nuo vagysčių priemonėmis. Taip pat egzistuoja tikimybė, kad apiplėšimo atveju galime nukentėti patys ar mūsų šeimos nariai, kurie tuo momentu bus apiplėšimo vietoje. Todėl tikrai labiau verta pagalvoti apie investiciją į namų saugumą, negu prisiimti pasekmes už patirtus nuostolius.

Jeigu laikote tik iš dalies pravertus langus, o namuose keturkojus augintinius, jūsų dėmesys turėtų būti skirtas ir jų saugumui. Augintiniai, ypač katės, mėgsta landžioti pro įvairius plyšius, o įlindusi pro pusiau pravertą langą ji dažnai nesugeba išlįsti. Taip įstrigęs mylimas gyvūnėlis laisvai gali pasismaugti plyšyje, atsiradusiame tarp lango rėmo ir atidarytos jo varčios. Taigi, jeigu jums rūpi mylimų augintinių saugumas, nepalikite pusiau pravertų langų, kurie gali būti mirtinai jiems pavojingi.

UAB „Mercury Decor“ užtikrina, kad mūsų langai yra pagaminti pagal aukščiausius kokybės ir saugumo standartus, tačiau tuo pačiu turime pareigą perspėti, kad langų naudojimas – visų pirma, pačių vartotojų atsakomybė. Jokie, nors ir geriausiai pagaminti langai neapsaugos jus nuo nelaimių, jeigu patys nebūsite atidūs ar nesirūpinsite savo saugumu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą