Plastikiniai langai namo laiptinėje: kodėl verta?

in /by

langai laiptineje

Darant remontą daugiabutyje, gyventojams tenka bendrai spręsti, kokie darbai bus atliekami. Dažniausiai neišvengiama ir langų keitimo, siekiat ne tik estetinio vaizdo, bet ir mažesnių šilumos sąnaudų. Taigi, kodėl plastikiniai langai laiptinėje geriau negu mediniai?

    • Minimali priežiūra. Laiptinė – bendro naudojimo patalpa, kurios priežiūrai skiriame kur kas mažiau dėmesio nei savo privačiai erdvei. Todėl net ir mažai prižiūrimi plastikiniai langai tarnaus ilgiau nei mediniai. Kadangi šie langai beveik nereikalauja aptarnavimo, jų pasirinkimas, žiūrint iš kainos pozicijos, yra pakankamai motyvuotas: kartą investavus – rezultatu galima džiaugtis ilgai.
    • Nepūvantys, nerūdijantys, neveikiami korozijos. Jei mediniai langai praėjus kuriam laikui gali pradėti pūti ar būti kitaip paveikti aplinkos poveikio, tai plastikiniams langams tas nebūdinga. Todėl didesnė tikimybė, kad šie tarnaus ilgiau.
    • Nereikalauja dažymo. Nors plastikiniai langai gali būti įvairių spalvų, tačiau bendro naudojimo patalpoms įprasta rinktis baltos spalvos gaminius, kuriems nereikalingas nei dažymas, nei laminavimas.
    • Draugiški aplinkai. Plastikinių langų rėmus galima perdirbti, todėl jeigu jie bus tinkamai utilizuoti – nepadarys jokios žalos gamtai.
    • Puikūs izoliatoriai. Jeigu siekiame sumažinti šilumos praradimą visame name ar bent jau laiptinėje, plastikiniai langai – puikus pasirinkimas. Įsidėję šiuos langus galėsite būti tikri, kad taupote savo pinigus, kas yra labai svarbu kalbant apie visų gyventojų išlaidas bendriems poreikiams.

Taigi, jei svarstote atnaujinti bendro naudojimo patalpas daugiabutyje, įsirengiant naujus langus, verta atsižvelgti į aukščiau išvardintus „Mercury Decor“ specialistų argumentus ir apsispręsti: kokie langai jums bus priimtiniausi.